Koszyk jest pusty [0]

Klimatyzator przenośny BEKO BKK-12C

+ skorzystaj z RABATU i 5-letniej gwarancji w Pakiecie Korzyści!

+ DARMOWA DOSTAWA

Klimatyzator BEKO BKK-12C - wysokiej jakości, przenośny klimatyzator do pomieszczeń mieszkalnych i biurowych. Bogaty zakres funkcji oraz sterowanie pilotem. Funkcja Auto Restart - dzięki tej funkcji w razie awarii klimatyzator automatycznie podejmuje pracę, zachowując ustawienia wybrane przed przerwą w zasilaniu. Tryb Nocny - podczas tej funkcji klimatyzator automatycznie będzie zwiększał temperaturę o 1C na godzinę dla opcji chłodzenia. Ustawiona temperatura nie zmieni się przez 2 godziny od momentu włączenia Trybu nocnego. Dzięki tej funkcji klimatyzator zapewnia najbardziej komfortową i optymalną temperaturę oraz pozwala oszczędzać energię. Parametry: Wydajność chłodzenia [kW - Btu/h]: 3,5 - 12000 Niezależne osuszanie: tak Automatyczny restart: tak Wymiary szer*wys*głęb [mm]: 415 x 795 x 425 Waga netto [kg]: 31 Bezprzewodowy pilot LCD: tak Automatyczna kontrola temperatury: tak Funkcja odszraniania: tak Prędkości wentylatora: 3 Tryb nocny oraz timer: t
rozwiń

Promocja

Kup ten produkt nawet za 989.99 zł
w Pakiecie KORZYŚCI szczegóły >> info
1099,99 zł
PRODUKT ARCHIWALNY- prawdopodobnie nie będzie już dostępny w naszej ofercie

zobacz podobne produkty >

Promocje dla tego produktu
sprawdź >
Raty
PG 10%
podobne produkty
Klimatyzator BEKO BKK-12C - wysokiej jakości, przenośny klimatyzator do pomieszczeń mieszkalnych i biurowych. Bogaty zakres funkcji oraz sterowanie pilotem.
 
Funkcja Auto Restart - dzięki tej funkcji w razie awarii klimatyzator automatycznie podejmuje pracę, zachowując ustawienia wybrane przed przerwą w zasilaniu.

Tryb Nocny - podczas tej funkcji klimatyzator automatycznie będzie zwiększał temperaturę o 1C na godzinę dla opcji chłodzenia. Ustawiona temperatura nie zmieni się przez 2 godziny od momentu włączenia Trybu nocnego. Dzięki tej funkcji klimatyzator zapewnia najbardziej komfortową i optymalną temperaturę oraz pozwala oszczędzać energię.
 
Parametry:
Wydajność chłodzenia [kW - Btu/h]: 3,5 - 12000
Niezależne osuszanie: tak
Automatyczny restart: tak
Wymiary szer*wys*głęb [mm]: 415 x 795 x 425
Waga netto [kg]: 31
Bezprzewodowy pilot LCD: tak
Automatyczna kontrola temperatury:
tak
Funkcja odszraniania:
tak
Prędkości wentylatora:
3
Tryb nocny oraz timer:
tak - timer 24 godzinny
Poziom głośniści [dB]: 58
Czynnik chłodniczy: R410 a
Klasa energetyczna chłodzenia: B
Opłata KGO [zł]:
15.90
Podziel się swoją opinią o tym produkcie

Raz w miesiącu spośród osób, które wyraziły opinię o którymkolwiek z produktów prezentowanych na naszych stronach, wyłonimy zwycięzcę. Nagrodą będzie 200 zł, do wykorzystania na zakupy w ELECTRO.pl

Wyniki ogłaszamy każdego pierwszego dnia miesiąca na naszych stronach.

Regulamin Konkursu >>

WYRAŻAJ OPINIE- WYGRYWAJ NAGRODY

życzymy powodzenia!

Podziel się swoją opinią o tym produkcie
Ocena: * ocena ocena ocena ocena ocena
Podpis:
E-mail: *
Tytuł:
Twoja opinia: *
Przepisz tekst z obrazka: * Captcha

Zaznacz wszystkie.

Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz akceptuję jego treść.


Administratorem danych osobowych jest TERG Spółka Akcyjna z siedzibą w Złotowie, ul. Za Dworcem 1D. Dane przetwarzane są w celu publikacji i przetwarzania opinii użytkownika o produktach sprzedawanych w serwisie Electro.pl. Każdy ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia. Podane danych ma charakter dobrowolny, jednak jest niezbędne w celu wystawienia opinii o produkcie.

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie podanego przeze mnie adresu e-mail w celu marketingu bezpośredniego oferty handlowej TERG S.A. z siedzibą w Złotowie, ul. Za Dworcem 1D, przy wykorzystaniu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i/lub automatycznych systemów wywołujących.
Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji jej treści. Więcej w Regulaminie.
* Wpisy konieczne do wypełnienia formularza
PG 10%ELECTROpewniak: Każdego dnia darmowa dostawa zamówień powyżej 99 zł!Zakupy na raty
Pytanie na temat produktu
E-mail: *
Pytanie:
Przepisz tekst z obrazka:* Captcha
Administratorem danych osobowych jest TERG Spółka Akcyjna z siedzibą w Złotowie, ul. Za Dworcem 1D. Dane przetwarzane są w celu możliwości udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Każdy ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia. Podane danych ma charakter dobrowolny, jednak jest niezbędne w celach kontaktowych.