Koszyk jest pusty [0]

Kasia Cerekwicka - Feniks

Feniks to drugi album Kasi Cerekwickiej, która swoją muzyczną karierę rozpoczęła od zwycięstwa w telewizyjnym programie Szansa na sukces i wygranej podczas koncertu debiutów w 1997 roku w Opolu. Nowa płyta udowadnia, że mimo upływu sześciu lat od fonograficznego debiutu Kasia Cerekwicka to nadal artystka bardzo interesująca, pełna muzycznych wyobrażeń i ambicji. Znajdziemy tutaj czternaście utworów, nagranych przy udziale Piotra Siejki, będącego równocześnie autorem całej muzyki zawartej na płycie. Całość uzupełnia teledysk do utworu Na kolanach oraz trzy specjalne remiksy. Lista utworów: 1. Intro - C.e.r.e.k.w.i.c.k.a. 2. Na kolana 3. Ostatnia szansa 4. Cytryna 5. Śniadanie do łóżka 6. W twoich ramionach 7. Czekam na odpowiedź 8. Jeszcze będziemy razem 9. Miłość 10. Tyle miałeś czasu 11. Ktoś inny 12. Spiesz się 13. Byłeś? 14. Feniks 15. Na kolana 16. Na kolana 17. Ostatnia szansa 18. Na kolana (teledysk)
rozwiń
29,98 zł
PRODUKT ARCHIWALNY- prawdopodobnie nie będzie już dostępny w naszej ofercie

zobacz podobne produkty >

Kasia Cerekwicka - Feniks

Feniks to drugi album Kasi Cerekwickiej, która swoją muzyczną karierę rozpoczęła od zwycięstwa w telewizyjnym programie Szansa na sukces i wygranej podczas koncertu debiutów w 1997 roku w Opolu. Nowa płyta udowadnia, że mimo upływu sześciu lat od fonograficznego debiutu Kasia Cerekwicka to nadal artystka bardzo interesująca, pełna muzycznych wyobrażeń i ambicji. Znajdziemy tutaj czternaście utworów, nagranych przy udziale Piotra Siejki, będącego równocześnie autorem całej muzyki zawartej na płycie. Całość uzupełnia teledysk do utworu Na kolanach oraz trzy specjalne remiksy.

Lista utworów:

1. Intro - C.e.r.e.k.w.i.c.k.a.
2. Na kolana         
3. Ostatnia szansa         
4. Cytryna         
5. Śniadanie do łóżka         
6. W twoich ramionach         
7. Czekam na odpowiedź         
8. Jeszcze będziemy razem
9. Miłość         
10. Tyle miałeś czasu         
11. Ktoś inny         
12. Spiesz się         
13. Byłeś?         
14. Feniks         
15. Na kolana
16. Na kolana
17. Ostatnia szansa
18. Na kolana (teledysk)    
Podziel się swoją opinią o tym produkcie

Raz w miesiącu spośród osób, które wyraziły opinię o którymkolwiek z produktów prezentowanych na naszych stronach, wyłonimy zwycięzcę. Nagrodą będzie 200 zł, do wykorzystania na zakupy w ELECTRO.pl

Wyniki ogłaszamy każdego pierwszego dnia miesiąca na naszych stronach.

Regulamin Konkursu >>

WYRAŻAJ OPINIE- WYGRYWAJ NAGRODY

życzymy powodzenia!

Podziel się swoją opinią o tym produkcie
Ocena: * ocena ocena ocena ocena ocena
Podpis:
E-mail: *
Tytuł:
Twoja opinia: *
Przepisz tekst z obrazka: * Captcha

Zaznacz wszystkie.

Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz akceptuję jego treść.


Administratorem danych osobowych jest TERG Spółka Akcyjna z siedzibą w Złotowie, ul. Za Dworcem 1D. Dane przetwarzane są w celu publikacji i przetwarzania opinii użytkownika o produktach sprzedawanych w serwisie Electro.pl. Każdy ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia. Podane danych ma charakter dobrowolny, jednak jest niezbędne w celu wystawienia opinii o produkcie.

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie podanego przeze mnie adresu e-mail w celu marketingu bezpośredniego oferty handlowej TERG S.A. z siedzibą w Złotowie, ul. Za Dworcem 1D, przy wykorzystaniu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i/lub automatycznych systemów wywołujących.
Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji jej treści. Więcej w Regulaminie.
* Wpisy konieczne do wypełnienia formularza
ELECTROpewniak: Każdego dnia darmowa dostawa zamówień powyżej 99 zł!
Pytanie na temat produktu
E-mail: *
Pytanie:
Przepisz tekst z obrazka:* Captcha
Administratorem danych osobowych jest TERG Spółka Akcyjna z siedzibą w Złotowie, ul. Za Dworcem 1D. Dane przetwarzane są w celu możliwości udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Każdy ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia. Podane danych ma charakter dobrowolny, jednak jest niezbędne w celach kontaktowych.