Koszyk jest pusty [0]

Elektryczne urządzenie do odmrażania szyb INTERTEC - 75307

+ DARMOWA DOSTAWA!

Elektryczne urządzenie do odmrażania szyb - posiada możliwość programowania czasu pracy, posiada własną baterie oraz możliwość ładowania 12V i 230V.Moc 150 Watt. Czas działania urządzenia: do 1 godziny ( przy zasilaniu 12v) do 10 minut ( przy zasilaniu akumulatorem własnym).Urządzenie posiada wbudowany "strażnik" akumulatora oraz latarkę.
rozwiń

Dostawa w poniedziałek >

Zamów jeszcze przez

199,99 zł
Wysyłka 24h

Dostawa od: 0.00 zł

Elektryczne urządzenie do odmrażania szyb - posiada możliwość programowania czasu pracy, posiada własną baterie oraz możliwość ładowania 12V i 230V.
Moc 150 Watt. Czas działania urządzenia: do 1 godziny ( przy zasilaniu 12v) do 10 minut ( przy zasilaniu akumulatorem własnym).Urządzenie posiada wbudowany "strażnik" akumulatora oraz latarkę.
Podziel się swoją opinią o tym produkcie

Raz w miesiącu spośród osób, które wyraziły opinię o którymkolwiek z produktów prezentowanych na naszych stronach, wyłonimy zwycięzcę. Nagrodą będzie 200 zł, do wykorzystania na zakupy w ELECTRO.pl

Wyniki ogłaszamy każdego pierwszego dnia miesiąca na naszych stronach.

Regulamin Konkursu >>

WYRAŻAJ OPINIE- WYGRYWAJ NAGRODY

życzymy powodzenia!

Podziel się swoją opinią o tym produkcie
Ocena: * ocena ocena ocena ocena ocena
Podpis:
E-mail: *
Tytuł:
Twoja opinia: *
Przepisz tekst z obrazka: * Captcha

Zaznacz wszystkie.

Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz akceptuję jego treść.


Administratorem danych osobowych jest TERG Spółka Akcyjna z siedzibą w Złotowie, ul. Za Dworcem 1D. Dane przetwarzane są w celu publikacji i przetwarzania opinii użytkownika o produktach sprzedawanych w serwisie Electro.pl. Każdy ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia. Podane danych ma charakter dobrowolny, jednak jest niezbędne w celu wystawienia opinii o produkcie.

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie podanego przeze mnie adresu e-mail w celu marketingu bezpośredniego oferty handlowej TERG S.A. z siedzibą w Złotowie, ul. Za Dworcem 1D, przy wykorzystaniu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i/lub automatycznych systemów wywołujących.
Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji jej treści. Więcej w Regulaminie.
* Wpisy konieczne do wypełnienia formularza
ELECTROpewniak: Każdego dnia darmowa dostawa zamówień powyżej 99 zł!
Pytanie na temat produktu
E-mail: *
Pytanie:
Przepisz tekst z obrazka:* Captcha
Administratorem danych osobowych jest TERG Spółka Akcyjna z siedzibą w Złotowie, ul. Za Dworcem 1D. Dane przetwarzane są w celu możliwości udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Każdy ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia. Podane danych ma charakter dobrowolny, jednak jest niezbędne w celach kontaktowych.